Reference

Děkujeme všem našim zákazníkům za kladné komentáře, které nám na základě naší práce zaslali. Velmi si toho ceníme a věříme, že za nás hlavně mluví perfektně odvedená práce.

Děkujeme také, že nás nadále doporučujete dál vašim známým. Nesmírně si vážíme vaší zpětné vazby.

Vážený pane Kučero,
Před týdnem tj. 11.5.2020 mi bylo v bytě přeskleno vaší firmou 7 střešních oken. I přes komplikovanější přístup k oknům byli vaši montéři profesionální. Musím říct, že jsem byla překvapena jejich pracovním nasazením. Navíc po sobě i uklidili, což nebývá vždy samozřejmé. Máte můj velký dík.

Eva Matoušková

Bruntál

Vážený pane řediteli,
Chtěl bychom touto cestou poděkovat za velmi dobrou spolupráci s vaší firmou Oknoguru. Při realizaci naší zakázky, která čítala přesklení 15ti oken a dvou balkonových dveří, nám všichni Vaši pracovníci vyšli vstříc. Samotná montáž proběhla rychle a čistě, ještě v ten den jsme měli vše uklizeno, což ocenila především moje manželka. Po odstupu času od dokončení montáže můžeme potvrdit, že výměna skel pro nás byla nejlepší volbou. Ještě jednou moc děkuji, ať se vám všude i nadále v podnikání daří tak, jako tomu vylo u nás.

Milan Černý

Hradec nad Moravicí

Dobrý den,
Obracím se na Vás s poděkováním za rychle, kvalitně a odborně odvedenou práci, a to jak při administrativních úkonech při sestavování cenové nabídky, zpracováním zakázky a zajištění realizace a následné demontáže starých skel na našich kastlových oknech. Montáž nových skel proběhla bez problémů. Rychlostí a kvalitou práce montážního týmu jsem byla velmi překvapena. Okamžitě bylo poznat, že okna těsní o hodně lépe při stejném výkonu kotle. Vaš firmu Oknoguru budu všem doporučovat. S přáním hezkého dne.

Ing. Jana Podhajská

Dobrý den,
dnes nám v našem rodiném domě instalovali zaměstnanci Vaší firmy dvojskla – celkem se jednalo o 19 okeních skel. Montáž proběhla dle našich představ a věříme, že zasklení nám bude rovněž bezproblémově sloužit. Vyslovte prosím také dík referentkám z oddělení plánování, které nám při domluvě vyšly vstříc a technikům za odvedenou práci. S pozdravem

manželé Prokopovi

Vážený pane řediteli,
Dovolte mi, abych touto cestou vyjádřil velikou spokojenost s Vašimi zaměstnanci. Jejich vstřícnost, ochota a přístup k zákazníkům je skutečně nadstandartní a měla by být vzorem pro ostatní. Zvláště chválím montážníky, kteří provedli přesklení našich špaletových oken. Ušetřili jste nám nemalou sumu. Děkuji a přeji mnoho zdaru v další práci. S přátelským pozdravem

Jan Kuklínek

Moravské Budějovice

Dobrý den,
Vše dopadlo na výbornou, z naší strany velká spokojenost.
Děkuji Vaší firmě az velmi dobré služby, speciálně vašim zaměstnancům, všichni pracovali perfektně.

Marek Novotný

Dobrý den,
Před měsícem nám byla Vaší firmou přesklena starší plastová okna. Z důvodu nižšího rozpočtu jsme se rozhodli pro výměnu skel a musíme přiznat, že jsme nemohli udělat lépe. Po měsíci můžeme konečně s klidným srdcem říct, že jste nám pomohli s naším dlouhodobým problémem rosení oken. Plíseň, která se tvořila všude okolo vymizela. Vůbec jsme netušili, že přesklením oken lze docílit takových skvělých výsledků. Děkujeme, že jste nám s našim problémem pomohli. V neposlední řadě děkujeme vašim chlapcům montérům, kteří byli moc šikovní a práce jim šla od ruky. Prosíme, vyřiďte jim, že u nás mají 1*. Děkujeme.

manželé Juračkovi

Dobrý den,
Ráda bych poděkovala za celou naši rodinu za dobře odvedenou práci vašich zaměstnanců a celkově za výborně zorganizované přesklení našich eurooken u mých rodičů ve Zbraslavi, včetně velmi dobré komunikace s připravou, ať už telefonicky nebo on-line. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Vaši firmu Oknoguru. Mnohokrát děkujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků.

Sobotkovi